KASKADA

Kaskada to doświadczony producent odzieży damskiej z Poznania, który swoje pomysłowe kreacje dla kobiet tworzy już od 20 lat. Musicie jednak wiedzieć, że polski producent sukienek przed rozpoczęciem działalności nie próżnował – w tym czasie zbieraliśmy cenne doświadczenie, które pomogło nam otworzyć sklep odzieżowy, w jakim sami zawsze chcieliśmy się ubierać. Wraz z rozkwitem branży e-commerce postanowiliśmy otworzyć się na klientki z całego kraju, pragnące nosić wysokiej jakości polskie sukienki. Jako producenci oferowanej przez nas odzieży, tworzymy wszystkie ubrania od projektu aż do wykonania, czuwając nad jakością każdego etapu produkcji.

Ręcznie robiona odzież damska „Made in Poland” pozwala nam nie tylko realizować własne kreatywne pomysły, lecz przede wszystkim skupiać się na potrzebach Polek, które szukają wysokiej jakości odzieży na każdą okazję. Kaskada to ubrania sportowe, wizytowe, do pracy i na co dzień – dla kobiet w każdym wieku i każdym rozmiarze.

Tak to wygląda, jeśli chodzi o oficjalne przedstawienie naszej firmy. Teraz czas, żebyście poznały nas od tej bardziej nieformalnej strony ;-)

Czy macie ochotę zajrzeć pod podszewkę i za kulisy? :-) Czy chcecie wiedzieć “jak to się robi” od prawie 20 lat w Kaskadzie? Ciekawi Was jak spod naszych rąk wychodzą te wszystkie zgrabne sukienki, superwygodne spodnie i wszelkie inne “cudne cudeńka”? Poznajcie zatem ludzi, którzy za tym wszystkim stoją!

Zacznijmy zatem od działu projektowego, w którym Kinga i Monika łączą wszystkie najlepsze pomysły wzornicze w całość, cyzelują je dniami i nocami, z ledwo powściąganymi emocjami przekazując projekty do opracowania technicznego. Tym zajmuje się nasz niezawodny konstruktor Grzegorz, który najśmielsze pomysły wzornicze potrafi zamienić w model, który zawsze będzie dobrze leżał i w którym będziecie się czuć wyśmienicie. Nie dałybyście wiary jak długotrwała jest praca, w wyniku której otrzymujemy sukienkę lub żakiet, w których każda z Was, nieważne czy w rozmiarze 36 czy 54, poczuje się doskonale! To kluczowy etap, w który wkładamy całe nasze doświadczenie i pasję!

Dobrze! Zajrzyjmy zatem do krojowni – czy widzicie tu połączenie wiedzy, doświadczenia i entuzjazmu? Zgadza się, to Artur – mistrz wszelkich noży, ostrych bardziej niż szpada! To jemu zawdzięczamy precyzyjny krój naszych żakietów i wszystkiego co oznaczamy naszym logo.

A szycie? Nie znajdziecie lepszych specjalistek niż nasze krawcowe – a wiele z nich jest z nami niemal od zarania dziejów marki :-). To ich fachowość i pracowitość jest gwarancją takiej jakości, dzięki której mamy pewność, że każda sztuka odzieży którą oddajemy w Wasze ręce, jest dla nas powodem do dumy! Poznajcie zatem również nasze niezastąpione trio: dzielną Renatę, która dba o dobrą organizację pracy całego zespołu produkcyjnego, Marię, specjalistkę od 1001 spraw, oraz Agnieszkę, szefową działu handlowego, której niesamowita pogoda ducha jest nie tylko zaraźliwa, ale i zapewnia jej wdzięczną pamięć każdego, kto rozmawiał z nią choćby przez telefon :-)

No dobrze, a co z tym wszystkim wspólnego ma Kinga, założycielka firmy i twórca marki? Jak w kilku linijkach tekstu zawrzeć opowieść o pasji i wytrwałości, odwadze i pracowitości? O otwartości na ludzi i na to co nowe? O tym, że na każdym etapie i w każdym aspekcie działalności marki pozostawia swój trwały ślad? O niej i o tym, jak to się wszystko zaczęło, opowiemy Wam jednak przy innej okazji!

Download photo
Download photo
Download photo
Download photo
Download photo
Download photo
Download photo
Download photo
Download photo
Download photo